![](https://gazetepatika22.com/wp-content/uploads/2023/12/Oteki.jpg)
Emin Alper’in Dostoyevski’nin adlı aynı eserinden sahneye uyarladığı ve yönettiği ilk tiyatro oyunu olan ‘Öteki’ yeni yılda ilk kez sanatseverlerle buluşuyor
Cem Yiğit Üzümoğlu, Erdem Şenocak, Derya Karadaş ve Gökhan Yıkılkan’ın rol aldığı oyunun sahne tasarımını Deniz Göktürk Kobanbay, ışık tasarımını Ahmet Sesigürgil, ses tasarımını Okan Kaya yaptı.
‘Öteki’nin prömiyeri 12 Ocak’ta Maximum Uniq Hall’de yapılacak.
Oyun sezon boyunca Maximum Uniq Hall, Zorlu PSM, CKM ve DasDas’ta sahnelenecek.
![](https://gazetepatika22.com/wp-content/uploads/2023/06/gazete_patika_logo-2.png)