![](https://gazetepatika22.com/wp-content/uploads/2024/05/kayip-ogrenci.jpg)
Gezmek için 24 Mayıs’ta İzmir’den Mardin’e giden Şeyhmus Buran’dan 24 Mayıs’tan bu yana haber alınamıyor. Edinilen bilgilere göre; Ege Üniversitesi Dijital Pazarlama Bölümü öğrencisi olan Buran, en son Mardin’in Kızıltepe ilçesinden Artuklu ilçesi İstasyon Mahallesi’ndeki arkadaşlarının yanına gitmek için yola çıktı. Buran’dan o günden beri haber alınamıyor.
Buran’ın ailesi kayıp başvurusunda bulundu. Aile, Buran’ın kaçırılmış olmasından endişe ediyor.
![](https://gazetepatika22.com/wp-content/uploads/2023/06/gazete_patika_logo-2.png)