Bizimle iletişime geçin

Emek

Maaşlarını alamayan Karşıyaka Belediye işçilerinden simitli protesto

Karşıyaka Belediye işçileri uzun zamandır maaşlarını tam alamadıklarını için belediye önünde simitli protesto gerçekleştirdi.

Uzun süredir maaşlarını tam alamayan İzmir’deki Karşıyaka Belediyesi işçileri, paralarının ancak simit almaya yettiğini belirterek simitle eylem yaptı. Tüm Bel-Sen İzmir 2 Nolu Şubesi üye işçiler adına konuşan iş yeri temsilcisi Fırat Belen, belediye emekçilerinin direnişine destek çağrısında bulundu.

Kararlılıklarını ciddiye almayan, küçümseyenlere mesajları olduğunu dile getiren Belen, “Bizler kimseden bir lütuf istemiyoruz sadece hakkımız olan ne varsa onları istiyoruz ve emin olun tüm haklarımızı alacağız. Görmeyen gözlere, duymayan kulaklara mutlaka sesimizi duyuracağız, bizleri duymak ve görmek zorunda olduğunuzun farkına varacaksınız. Herkes şundan emin olsun, bugün bizlerin burada verdiği mücadele karşısında kim nasıl bir tavır takınırsa aradan yıllar geçtikten sonra bile bugün ne yaptığı ya da yapmadığı ile anılacaktır. Bizler ne bugün bize destek olanları, elini taşın altına koyanları ne de bizi görmezden gelenleri, küçük çıkarlar uğruna bizlere sırtını dönenleri ve bu mücadeleyi küçümseyenleri unutmayacağız” ifadelerini kullandı.Şubat 2024
PSÇPCCP
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 

Daha Fazla Emek Haberler