![](https://gazetepatika22.com/wp-content/uploads/2023/06/HDP-1-1.jpg)
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şişli İlçe Temsilciliği’ne dün gece saatlerinde polis baskın düzenledi. Kimsenin olmadığı bir sırada yapılan baskında polis temsilciliğin kapılarını kırarak içeri girdi.
Yaklaşık 3 saat aramanın yapıldığı baskının gerekçesi olarak “korsan gösteri yapılacak” yönündeki ihbar öne sürülürken; kitap, flama ve pankartlara el konuldu.
Öte yandan baskına ilişkin HDP Şişli İlçe Eşbaşkanı Ali Bal, savcılıkta ifade vermeye çağırıldı. (MA)
![](https://gazetepatika22.com/wp-content/uploads/2023/06/gazete_patika_logo-2.png)